Hydroserwis ul. Skrajna 86B
25-650 Kielce
 • 600 505 766
 • 500 585 449
 • 726 488 816
 • 41 345-84-83

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani naszą pracą. Potwierdzeniem naszej rzetelności jest 12-miesięczna gwarancja udzielana na wszystkie wykonane przez nas usługi.

 • Pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz serwisowy.
 • Zadzwoń pod numer 500-585-449 my wyślemy kuriera po gotową przesyłkę. Koszt wysyłki w obie strony to tylko 70 zł.
 • W przeciągu 24h od momentu otrzymania Twojego sprzęgła zostanie ono naprawione i odesłane kurierem na Twój adres.
 • Informacje o firmie

  Chcemy Państwu przedstawić firmę zajmującą się regeneracją części samochodowych z wieloletnią tradycją. Firma Avanti zajmuję się między innymi regeneracją sprzęgieł hydrokinetycznych inaczej konwerterów do samochodów osobowych, maszyn budowlanych. Posiadamy ponad piętnastoletnie doświadczenie które pozwala na profesjonalne i przede wszystkim bezpieczne odbudowanie konwertera w rozsądnej cenie.
  Części używane do odbudowy przemiennika momentu obrotowego są tylko dedykowanymi częściami przez producentów sprzęgieł hydrokinetycznych. Otwarte sprzęgło jest dokładnie czyszczone a jego części weryfikowane do przydatności dalszego użycia. Zużyte części są wymieniane wyłącznie na nowe oryginalne.
  Na stanowisku diagnostycznym wykwalifikowany personel dokładnie analizuje przyczyny nieprawidłowego działania lub uszkodzenia.

  Składanie konwertera jest wykonywane w czystych warunkach i według serwisowych schematów aby zapewnić długoletnią i bezawaryjną pracę sprzęgła hydrokinetycznego.
  Profesjonalny wciąż unowocześniany park maszynowy oraz wykwalifikowani inżynierowie dbają o jakość naszych produktów. Możemy się pochwalić współpracą z dużymi przewoźnikami w Polsce jak i za granicą. Udzielamy rocznej gwarancji z możliwością przedłużenia na kolejny rok.
  Naszymi odbiorcami są zarówno klienci indywidualni jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje.
  Po naprawie każdy sprzęgło hydrokinetyczne jest sprawdzane na stole diagnostycznym symulującym pracę w warunkach rzeczywistych.

  Wymiana tarcz ciernych odbywa się w dedykowanej przez producenta maszynie do zgrzewania okładzin. Proces nakładania nowej okładziny trwa około 1 godziny.
  Łączenie obudowy wymaga profesjonalnego i drogiego sprzętu, które pracuje z dokładnością do 0,3 mm co pozwala na idealne ustawienie półkuli konwertera. Manualne nakładanie spoiny może skutkować wyciekami z konwertera lub jego zablokowaniem a w dalszej mierze zniszczeniem całego układu przeniesienia napędu. Należy pamiętać, że bezawaryjna praca automatycznej skrzyni biegów jest zależna od poprawnej i równej pracy sprzęgła hydrokinetycznego.
  Szczelność jego jest sprawdzana na 10-ciu barach ciśnienia, następnie zanurzane jest ono w roztworze pozwalającym wychwycić najdrobniejsze mikro pęcherzyki powietrza . Pomiary rotacji wciąż kontrolowane.
  Na koniec procesu regeneracji każde sprzęgło hydrokinetyczne jest wyważane dynamicznie do 10-ciu gram nominalnej wagi.

  Każde koło na koniec jest wyważone i sprawdzone. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości dostępnych na rynku.

  Udzielamy gwarancji 12 miesięcy.  Jeśli nie znajdziecie  Państwo w naszej ofercie odpowiedniego koła, prosimy o kontakt w celu ustalenia, czy nie mamy takiej części. Nie odpowiadamy na e-maile z powodu braku czasu. Zasady dotyczące wysyłki każdorazowo uzgadniaj ze sprzedającym.

  Możliwość wysyłki na cały kraj !

  © Wszelkie prawa zastrzezone 2020 www.naprawa-sprzegla.pl

  Realizacja: strony www